Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 13 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Adria Twin 600 SP -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tällä harmaalla kaunottarella matka taittuu kuin siivillä, kiitos vakionopeudensäätimen ja ohjaamon ilmastoinnin. Multimediasoitin peruutuskameralla pitää huolen siitä, että pysyt kartalla ja parkkeeraus sujuu leikiten. Aurinkopaneeli ja markiisi tekevät pysähdyksistä mukavia, ja sähkö+kaasu lämmitys varmistaa, että yöt sujuvat lämpimästi. Jos tämä Adria Twin 600 SP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | KNK-475 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 12.9.2025 |
| Ajomäärä | 135000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Twin 600 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 1x renkaat + 1x vanteet
- Vakionopeuden säädin
- Ohjaamon ilmastointi
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Ohjaamon vekkiverhot
- LED-lisävalopaneeli
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Dinette kahden istuttavalla sohvalla
- Truma sähköllä ja kaasulla
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi kahdella polttimella
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Hyttysovi liukuoveen
- Sähkörappu
- Kasetti WC
- Suihku
- Aurinkopaneeli
- Parivuode poikittain takana
- Kaasupullokaappi 1x 11kg pullolle + LPG-kaasusäiliö ja tankkausventtiili kyljessä
- Vetokoukku, jarrullinen vetomassa 2500kg!
- Kotelomarkiisi
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2+1:lle
- Pituus n. 600cm
- Leveys n. 205cm
- Korkeus n. 265cm
- Omamassa 2956kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.9.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.9.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 178 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2956 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy